اردواز شیروانی – ثامن درب ساخت اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین گزینه ها برای درهای جلو و درهای خودرو در ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز در اصل نوعی گندله معدنی است که در صنعت ساختمان برای درهای ورودی ساختمانها استفاده می شود. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت آرد به دلیل وجود الیاف و سیمان زیاد است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه مطلوب در کلیه صنایع ، ورق های فلزی غیر آهنی به عنوان ماده اولیه ساخت درب (اردواز) استفاده می شود. تغییر بلبرینگ سیمان به ورق های فلزی رنگی زیبا به منظور زیباسازی نمای ساختمان انجام می شود. آرد به اشکال مختلف تهیه می شود. شیب اردواز بستگی به تعداد پله های اردواز دارد.

پشت بام تا سقف

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد وجود دارد که به عنوان روکش در ساختمان ها و آلاچیق ها استفاده می شود.

پشت بام تا سقف

آرد سیمان

بلبرینگ سیمانی اولین نوع بلبرینگ است که بدون رنگ تولید می شود و رنگی مشابه رنگ سیمان دارد. این نوع ورق های بلبرینگ در شهرها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع آرد به دلیل عدم قابلیت شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

بلبرینگ فلزی

ورق های فلزی چندین سال محل مصالح سیمانی را در نمای ساختمان پوشانده اند. پلاستیسیته و تغییر رنگ کوره از مزایای استفاده از فلز به جای ورق سیمان است. ورق های فلزی قوسی و رنگی ساده در شیروانی ها ، فیوزها ، سینی ها و قطعات شستشو استفاده می شود. این ورق های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

سقف سیاه روی در

گروه تولیدی ثامن درب بنا به درخواست مشتری انواع اردواز (سر در) را از سال 2015 در ساختمان تولید می کند. طراحی و تولید انواع پوشش مانند پنجره جلو و دیوار ساختمان (شستشو) ، سقف ویلا (سقف) و روکش بالای پاویون با کادر متخصص و مجرب.

آرد از روی در

برای دریافت مشاوره رایگان و دیدن نمونه های جدید اردواز و درهای ساختمان می توانید با شماره -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

اجرای سقف و درب

امنیت و زیباسازی دو عامل مهم در عملکرد ساختمانها و درهای ساختمان است. استفاده از مواد اولیه مرغوب تأثیر بسزایی در کار اردواز دارد. اردواز بخشی از ساختمان است که همیشه در معرض آلودگی هوا قرار دارد. به خاطر داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث کدورت و کدورت اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مواد اولیه و کوره ها باعث دوام ساختار شما می شود. ، برف و باران

ارواز بالای درب ورودی

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که خریدار به آن توجه می کند. هنگام انتخاب رنگ یاتاقان قبل از اجرا دقت کنید تا رنگ یاتاقان متناسب با نما و شکل ساختمان شما باشد.

درب سقف ارواز

شاسی و عایق یاتاقان نیز یک نکته مهم است که در طول یاتاقان و شیروانی بسیار مهم است. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض مناسب همراه با استفاده از عایق مناسب می تواند دوام ساختمان شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

وجود شیب مناسب و سیستم کانال برای تخلیه آب باران نیز از نکات مهم است که در حین اجرای اردوگاه و سقف های وسیع و شیبدار بسیار حائز اهمیت است. این امر زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد دارید از این نوع ساختمان به عنوان سقف شیروانی استفاده کنید. البته تخلیه مناسب و اصولی آب باران می تواند آرامش خاطر را به ارمغان آورد. احتمالاً شیرهای آب باران را مشاهده کرده اید که از لبه ها بیرون می آیند. عمق مناسب کانال ها و قرار دادن خروجی های مناسب از عوامل م forثر برای هدایت آب باران از سطح شیروانی است.

اردواز شیروانی

مشخصات فنی اردواز

اردواز می تواند فشارهای 150 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. یاتاقان های موجود در بازار با ابعاد 30 60 60 سانتی متر در بسته های 10 تا 17 موجود است بلبرینگ به صورت ورق با طرح ساده به شکل هلال تولید شده و به صورت پله ای ساخته می شود. اردواز در مجموعه های مختلف تولید می شود. اگر خریدار رنگ خاصی می خواهد می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نظر را سفارش دهد. رنگ ورق های یاتاقان به شکل کوره الکترواستاتیک است.

مزایای ورق های کمپ

با توجه به اینکه ورق یاتاقان تحت فشار تولید می شود ، خواص مشابهی با سنگ دارد. اردواز بسیار سبک است و مقاومت بسیار بالایی دارد. سبک بودن سقف در برخی موارد مانند زلزله یا گوته ، احتمال سقوط یک مزیت بسیار بزرگ است. نصب سریع ، قیمت مناسب ، تنوع رنگ بتن ، استقلال از عایق ها ، زیباسازی نما از مزایای ورق های بلبرینگ است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.