حفاظت از شاخ ها – تولید سپر شاخ 09121431055


شاخ گوزن

نرده گوزن اولین مدل محافظ دیواری است که به دلیل داشتن توری های تیز و سودآور متفاوت و کاربردی تر از سایر نرده های دیواری است. با توجه به محبوبیت شاخ گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع نرده محافظ استقبال می کنند. در این مقاله می خواهیم شما را با نحوه ساخت و نصب شاخک آشنا کنیم.

مهمترین مشکلی که خریداران گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمت های متفاوت و خاص ارائه شده توسط فروشندگان و مشاوران است. تولید حفاظت شاخ شاغل یک کار تخصصی است ، بنابراین خریدار باید از اصطلاحات اولیه مانند استفاده کند تراکم، جاشco2، رنگ الکترواستاتیک ملاقات. این عوامل به همراه وزن بر متر طول سپر شاخ می تواند به شما در انتخاب حصار شاخ دار با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت شاخ گوزن و مشخصات اولیه

تراکم شاخ: تعداد میله های استفاده شده در هر پنل دو متری را گاردریل شاخ می گویند. در صورت خرید نرده شاخ از سازنده ، هیچ محدودیتی در تراکم شاخ وجود ندارد. معمولاً از تراکم 8 تا 13 برای محافظت از شاخ استفاده می شود. تراکم و تعداد میله های اصلی برای امنیت حفاظت از شاخ بسیار مثر است.

از جوشکاری استفاده کنیدco2 در تولید سپر شاخ: جوش CO2 نوعی جوش صنعتی است که برای اتصال قطعات ناهموار فلزی استفاده می شود. با توجه به اینکه در هر متر حفاظت از شاخ در حدود 150 نقطه جوش وجود دارد ، استفاده از جوش CO2 ضروری است. به دلیل افزایش بیش از حد قیمت دستگاه جوش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در تولید سپر شاخ استفاده می کنند. مهمترین عیب استفاده از الکترود این است که زائده هایی به نام جوش ایجاد می کند که از رنگ آمیزی مناسب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگهای مایع معمول ، نوعی رنگ پودری نیز وجود دارد که این پودر با استفاده از تفنگ اسپری روی سطح مورد نظر پاشیده می شود و سطح فلز داخل کوره را در دمای 220 درجه می پوشاند. رنگ پودری نیز به دلیل استفاده و سم پاشی با رنگ الکترواستاتیک مشهور است. با توجه به اینکه رنگهای مایع در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاوم نیستند ، استفاده از رنگ کوره برای محافظت از شاخ بهترین گزینه است.

ما در بالا تا آنجا که ممکن است شرایط عمومی پذیرفته شده در تولید حفاظت از شاخ را توضیح دادیم. ما به طور کامل توضیح دادیم که محافظ شاخ نسل جدیدی از نرده های محافظ روی دیوار است و از امنیت بالایی نسبت به سایر نرده های محافظ برخوردار است که در صورت تمایل می توانید در این قسمت بخوانید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این مقاله ما بیشتر تمایل به نوشتن مقالات مرتبط با کیفیت ، قیمت و نحوه خرید محافظ شاخ دار داریم. نکات مهمی که هنگام خرید محافظ شاخ باید رعایت کنید عبارتند از: وزن ، نوع رنگ و حفاظت شاخ گوزن جوشکاریبه شاید در این قسمت یک س forال برای شما ایجاد شود که تراکم حفاظت از شاخ در هزینه حفاظت از شاخ تاثیر نمی گذارد؟ باید بدانید که چگالی حفاظت شاخ فقط نامی برای انتخاب نوع حفاظت شاخ نیست. با توجه به این واقعیت که حفاظت از شاخ شاخه یک محصول ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و مدل خاصی از حفاظت از شاخ را تولید می کند ، حتی اگر فرض کنیم دو سازنده از یک نوع آرماتور استفاده می کنند ، تعداد قطعات باعث وزن محافظ می شود. کم و بیش باشد ، که طبیعتاً تأثیر قابل توجهی بر هزینه حفاظت از شاخ ها خواهد داشت.

شاخ گوزن

شاخ گوزن

عوامل موثر بر هزینه حفاظت از شاخ:

وزن برای محافظت در برابر شاخ

مهمترین بخشی که خریدار هنگام پرسیدن محافظت از شاخ باید به آن توجه کند ، وزن هر متر محافظ شاخ است. حفاظت شاخ گوزن از اتصالات ساخته شده است. نحوه خرید یراق آلات به صورت کیلویی و نحوه فروش شاخ به متر ، این که محصول به متر ، وزن معینی از مواد اولیه فروخته می شود ، بیشترین تاثیر را بر قیمت شاخ دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، خریدار را گیج می کند ، عدم تحقیق در مورد وزن هر متر محافظ شاخ است. بنابراین ، در طول استعلام قیمت ، به ارتفاع ، چگالی و وزن در همان زمان اشاره می شود.

مثال: یک سپر شاخ با ارتفاع 100 سانتی متر و تراکم 10 ردیف چقدر است؟ هنگامی که قیمت سپر شاخ را دریافت می کنیم ، مطمئناً وزن هر متر طول را درخواست می کنیم. این بهترین راه برای درخواست قیمت است. پس از انتخاب محل خرید ، حتماً وزن دقیق هر متر محافظ شاخ یا فاکتور نهایی را درخواست کنید. این از سبک سازی و سوء استفاده احتمالی جلوگیری می کند.

رنگ شاخ گوزنی

پس از وزن هر متر حفاظ شاخ ، دومین عامل تأثیرگذار در قیمت حفاظت شاخ ، نوع رنگ محافظ شاخ است. همانطور که گفته شد رنگهای مایع معمولی موجود در بازار در برابر باران و آفتاب مقاوم نیستند. به دلیل مشکلات رنگ آمیزی محافظ شاخ بر روی دیوار ، بهتر است از رنگهای الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ کوره نیز نیاز به تجربه دارد. گروه تولیدی ثامن با پیش رنگ آمیزی ابتدا گریس تقویت کننده را برداشته و سپس گردگیری می کند. به این ترتیب دوام بسیار طولانی تر خواهد بود. کشیدن حصار شاخ گوزنی بر روی دیوار بسیار دشوار است.

جوشکاری شاخ گوزنی

در هر متر حفاظت از شاخ حدود 150 نقطه جوش وجود دارد. این قطعات گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از میله ها فقط یک نقطه اتصال دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکاری CO2 در مقایسه با جوشکاری الکترود ، آرمیچر باید به صورت صنعتی جوش داده شود و به طور کامل جوش داده شود. کیفیت جوشکاری CO2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. از نظر فنی ، با توجه به اینکه محافظ شاخ به صورت رنگی به فروش می رسد ، وجود گل جوش باعث رنگ آمیزی محافظ شاخ می شود. استفاده از جوشکاری الکترود در تولید حفاظت شاخ فقط یک اشتباه نیست.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.