درب باغ – درب ثامن


طراحی درب باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تأثیر درب باغ در زیباتر جلوه دادن باغ حتی بیشتر از درب ساختمان است. عکسهای درب باغ که در زیر مشاهده خواهید کرد ، از لوکس ترین درب هایی است که برای انواع باغ طراحی شده است. برای ساختن درب باغ یا ویلا معمولاً از سه نوع مواد اولیه استفاده می شود. فلز یا آهن ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

درب فلزی باغ

درب باغ آهنی

درب باغ ثامن

درب فلزی باغ

درب باغ فلزی بدون شک با دوام ترین درب باغ است. استفاده از فلز در ساخت درب همیشه منجر به افزایش مقاومت درب هم در رابطه با عوامل طبیعی مانند نور خورشید و باران و هم در برابر عوامل انسانی مانند تخریب و آسیب توسط سارقان و مهاجمان می شود. درهای فلزی باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای ساخته شوند ، می توانند با هر سلیقه ای توجه همه را به خود جلب کنند. در گروه تولیدی ثامن درب انواع درهای باغی چوبی را با فلز تولید می کنیم. این نوع درب باغ که به در چوبی نیز معروف است ، ظاهری چوبی دارد ، اما از فلز ساخته شده است. در مجموعه فلزی ثامن می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که توجه همگان را به خود جلب کند. شکی نیست که سلیقه افراد متفاوت است ، ما این فرصت را داریم که تمام طرح های درب باغ را با فلز طراحی و اجرا کنیم. ساخت درب باغ با فلز می تواند ساده و ارزان یا سفارشی و لوکس باشد. چیزی که هنگام خرید درب باغ باید به آن توجه کنید ، هزینه ای است که برای خرید درب باغ می پردازید ، این قیمت می تواند هنگام فروش باغ ، تاثیر بسزایی در قیمت باغ شما داشته باشد. در میان درهای فلزی باغ نیز یک درب باغ ارزان وجود دارد. 2 نوع درب باغ ارزان وجود دارد. درب باغ از پروفیل و ورق و درب باغ از پروفیل و قطعات جعلی یا طرح دار. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساختن درب باغ باید بیشتر به آن توجه کرد ، مقاومت پوسیدگی درب و امنیت درب است. با توجه به وجود آب در باغ ها ، کیفیت و استاندارد بودن رنگ و سایر مواد مصرفی بسیار مهم است.

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ

درب چوبی باغ یکی از قدیمی ترین درهای باغ است. در گذشته به دلیل ارزان بودن و در دسترس بودن چوب ، استفاده از درب باغ رایج بود. درهای چوبی باغ دارای معایب عمده ای هستند که امروزه فقط برخی از افراد از این نوع درب استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، امنیت پایین درب های چوبی و هزینه بالای چوب با کیفیت باعث شده است که استفاده از چوب به عنوان درب پارکینگ به حداقل برسد. برای افرادی که قصد استفاده از درهای چوبی را دارند ، پیشنهاد می کنیم از انواع درب باغ ، طرح چوبی گروه تولیدی ثامن درب دیدن کنید. این درها درست مانند درهای چوبی ساخته می شوند با این تفاوت که به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی قطعاً بسیار زیبا تر و با دوام تر از رنگ چوب است. نوارهای موجود در چوب نیز توسط استادان رنگ ایجاد شده است.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

درب فلزی باغ ارزان

همانطور که در بالا ذکر شد ، درهای ارزان باغ نوعی درهای فلزی باغ هستند که از پروفیل و ورق ساخته شده اند. معمولا شکل این درب باغ مدل بسیار ساده است. سیم پیچ های این درها از پروفیل ساخته شده و فضای داخلی این درها را با ملحفه های مختلف ساده و رنگی می پوشاند. وزن یک درب فلزی معمولی باغ نسبت به سایر درها بیشتر است ، اما با توجه به اینکه در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، هزینه این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. هنگام ساخت تمام درهای باغ ، به خاطر داشته باشید که اگر سازنده درب باغ آماتور باشد یا ابزارهای مناسب را نداشته باشد ، مطمئناً دری بدون کیفیت و بدون امنیت دریافت خواهید کرد. نوع دوم درب باغ ارزان ، درب باغ است که از قسمت هایی از آهن فرفورژه و سایر قسمت های گل حصار در ساخت درب باغ ساخته شده است. درب باغچه فرفورژه یکی از زیباترین درب هایی است که به عنوان درب باغ طراحی شده است. این درها همچنین برای گزینه های دیگر مانند کلبه و ویلا استفاده می شود. بسیاری از مردم در مواجهه با درهای باغی فرفورژه ، به دلیل زیبایی خود ، معتقدند که قیمت این مدل درب باغ بیشتر از سایر درها است ، در حالی که قیمت درهای باغ فرفورژه به عنوان یک درب باغ زیبا سبک تر و در مقایسه با درهای دیگر علاوه بر درهای فلزی ، مناسب تر است.

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از درهای باغ وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی ساخته شده اند. هر یک از درهای باغ ویژگی های خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مواد مصرفی و مشخصات و نکات موجود در درب باغ دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درب باغ ویلا ، به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و فورج نیاز دارند ، این نوع درها که عمدتاً شامل درهای باغی فرفورژه باغ و درهای باغ لوکس می شود.کم و قیمت بالاتری دارند. نحوه محاسبه قیمت دقیق درب باغ برای اینکه بتوانید هزینه درب را به طور دقیق محاسبه کنید ، وزن درب را از سازنده بخواهید و آن را در قیمت بر حسب کیلوگرم ضرب کنید. با استفاده از این روش می توانید محاسبه دقیق تری از هزینه درب باغ داشته باشید. قیمت رنگ آمیزی درب باغ ، اگر از نوع الکترواستاتیک باشد ، کیلویی 4000 هزار تن است. برای رنگ آمیزی در کوره ، تمام درزهای درها باید با مواد مخصوصی بسته شوند تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. آب بندی در رنگهای معمولی انجام نمی شود. در زمان خرید ، تمام قسمت های درها باید محاسبه و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، آهنگران معمولی قیمت لولا و برخی از ابزار و اتصالات را پس از فاکتور با خریدار محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید درب باغ را کامل و بسته بندی شده اعلام کند. درب تک یا دو نفره ، اندازه و اندازه ، درب باغی اتوماتیک یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متأسفانه هنوز برنده هایی هستند که از سایزها به عنوان یک جزء و دو جزء بهانه ای برای افزایش قیمت استفاده کرده اند.

رنگ درب باغ

یکی از عواملی که تأثیر زیادی در زیبایی درب باغ دارد ، نوع رنگ درب باغ است. در ابتدا ، بسیاری از مردم ممکن است فکر کنند که رنگ درب باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از تکنولوژی و تجربه باعث شده است که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از رایج ترین روش های نقاشی امروزه پتینه باغ است. در این روش ، ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کنید ، مهم نیست رنگ زمینه را چه رنگی انتخاب می کنید ، مهم این است که برای استفاده از پتینه ، درب را باید در فر رنگ آمیزی کنید ، پس از رنگ آمیزی درب باغ در داخل طبق سلیقه و سفارش خریدار ، پتینه به طرز ماهرانه ای روی قسمت های برجسته قلم کار می شود. به این ترتیب قسمت های مجلل در به راحتی قابل تشخیص بوده و نمای بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. رنگ طرح چوبی یکی از زیباترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ بیشتر روی سطوح صاف و پروفیل های ساده کاربرد دارد. در این روش باید در را با دست رنگ آمیزی کرد. ابتدا ، درب با یک لایه محافظ به نام Zed Zang پوشانده شده است. پس از خشک شدن ، رنگ روغن با یک برس روی سطح درب اعمال می شود و در آخرین مرحله شیارهای چوبی توسط صنعتگران مجرب با ابزارهای دست ساز ایجاد می شود.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.