قاب فلزی – قاب فلزی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان قاب فلزی برنامه های کاربردی زیادی وجود دارد. از قاب ها در تمام درهای فلزی ساختمان استفاده می شود. انواع مختلفی از قاب ها وجود دارد. قاب های معمولی ، فرانسوی (قاب فلزی) ، لبه و قاب مکزیکی همه انواع قاب های فلزی هستند. قاب فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نظر خریداران تهیه و به مرکز خدمات ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1375 در زمینه تولید چارچوب درب و لولا درب تخصص دارد. استفاده از طرح های جدید برای لولا و قفل درب با خم شدن یکی از طرح های ابتکاری در زمینه تولید قاب های فلزی درب است. یک قاب فلزی بسازید و با ضمانت به تمام نقاط کشور ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فلزی از ورق های خم شده 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین مواد فلزی برای ساخت روکش فلزی پروفیل جهان و ساوه است. چندین طرح درب انبار وجود دارد که معمولاً برای ساختمانهای سفارشی که انبار در یک طبقه قرار دارد موجود است. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها ، قسمت اول ساختمان که سارقان سعی می کنند با استفاده از ترفندهای مختلف وارد آن شوند ، با توجه به این واقعیت می توانید از قاب ها و درهای فلزی محکم در انبار استفاده کنید.

با توجه به اینکه قیمت قاب فلزی با وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های سبک یکی از راه های کاهش قیمت قاب فلزی است. به طور معمول ، قاب های فلزی از ورق های 2 یا حداکثر 2.5 مایل ساخته می شوند. نوع پروفیل قاب فلزی یکی از مهمترین نکات در کیفیت محصول نهایی است. نکته مهم و تاثیرگذار دیگر در قیمت قاب فلزی نوع جوشکاری قاب است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از دستگاه های برش و جوش CO2 لولا و قفل هایی با کیفیت بسیار بالا نصب کرده است. ساخت قاب در کارخانجات تولید درب پارکینگ و درب فلزی به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب تولید می شود. اسکلت فلزی درب ورودی آپارتمان ها و انبارهای ساختمانها به قاب نیاز دارد. قیمت قاب فلزی مکزیکی تنها از نظر وزن با قاب معمولی متفاوت است. فریم هایی با لبه های بیرونی که به فریم های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهر زیباتر از فریم های معمولی دارند.

گروه تولیدی ثامن سعی کرد کلیه سازه های فلزی ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ، کمپینگ ، دیوارپوش فلزی ، نرده راه پله ، نرده بالکن و تراس و درهای صد در و ورودی اتاق را تولید کند. به و پیشنهادات. هنگامی که مشتری خریداری می کنید ، از این مجموعه Dapmi خواهید شد. مشاوره ، خدمات اندازه گیری و نصب رایگان برای همه محصولات موجود است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی محکم در ساختمان

قابهای قدیمی معمولاً از چوب ساخته می شدند که از ایمنی کافی برخوردار نبودند. امروزه استفاده از قاب های فلزی به دلیل در دسترس بودن ماشین های خم و برش بر اساس طرح های جدید و به روز شده است. طراحی ساده قاب بیشتر برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های فلزی ساده روی لولا ساخته شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. در مورد استفاده از قاب های فلزی ، تخریب این نوع قاب در داخل ساختمان ها امکان پذیر نیست.

قاب فلزی آماده می فروشم

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب فلزی ساده و مکزیکی در اندازه های مختلف می باشد. ابعاد و ارتفاع قاب درب فلزی دارای ارتفاع استاندارد 220 سانتی متر با عرض های مختلف ، مناسب فضای مورد استفاده است. عرض استاندارد درب اتاق خواب معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است.ویژگی قاب های درب ثامن این است که دارای یک ورق هستند که داخل برش قاب سوراخ شده و دارای در صورتی که لولا به مرور زمان دچار مشکل شود ، می توان آنها را تعویض کرد. در این مدل ، هیچ برجستگی قاب در حین نصب لولا مشاهده نمی شود.

قاب فلزی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف قاب طراحی و تولید می شود. دوام و کیفیت قابها تقریباً برابر است و بیشتر در شکل و نوع خمش متفاوت است. در زیر با انواع مختلف قاب فلزی آشنا خواهید شد.

  • فرانسه چهارمفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فلزی فرانسوی بیشتر برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از نصب قاب تمام شده 75 تا 85 سانتی متر است و داخل قاب فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است.برای سرویس های 70 تا 80 سانتی متر که 60 تا 70 سانتی متر پس از نصب روی قاب است. به طور کلی ، این یکی از مهمترین سنگها برای ایجاد چارچوب برای یک طرح ساختمانی است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت قابهای مختلف و درهای انباری می باشد. برای اطلاع از قیمت فریم های فرانسوی می توانید با 021_56586755 -021_56586756 021 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیقاب مکزیکی (قاب قاشق)

فریم های خمیده خارجی که به قاب قاشق نیز معروف هستند با توجه به درخواست و سفارش خریداران در اندازه های مختلف قابل تولید هستند. کارخانجات پروفیل دو سایز 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند ، اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درب ثامن تولید کرد. چوب مکزیکی در ساختمانها علاوه بر چوب درب ورودی به عنوان قاب پنجره upvc استفاده می شود. با توجه به ارتفاع 20.2 سانتی متر ، تولید کنندگان طول قاب هر شاخه را 60.6 متر برش می دهند.

  • یک قاب سادهیک قاب ساده

نوع دیگر قاب فلزی ، قاب ساده است. این نوع چوب فلزی ساده است. این قابهای فلزی ساده از طرح قدیمی پیروی می کنند که یکی از محبوب ترین قاب های فلزی در جهان است. تولید و ساخت این نوع قاب بسیار ساده است. قابهای فلزی معمولی بیشتر برای ساختمانهایی که از دیوارهای پیش ساخته استفاده می کنند استفاده می شود.

  • تفاوت چارچوب فرانسوی و چارچوب مکزیکی

تفاوت بین قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع پیچ ها است. شکل فریم های فرانسوی و مکزیکی متفاوت است. با توجه به انحنای بیشتر درخت مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از درخت فرانسوی است. وزن هر شاخه از قاب فرانسوی با ضخامت 2 مایل 24 تا 25 کیلوگرم است که در مورد قاب مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.