نرده های تراس و بالکن


تراس ها و بالکن ها قسمتهایی از ساختمان هستند که برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود مزاحمان و سارقان به حفاظت نیاز دارند. بالکن ها و تراس ساختمان ها در نمای ساختمان قرار دارند ، بنابراین انواع مختلف نرده تراس و نرده بالکن طراحی و نصب می شود. گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده نرده مخصوص تراس و بالکن در طرح های مختلف می باشد. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره موبایل 09123403540 آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان تمام وقت است. در این مقاله سعی می کنیم انواع نرده های تراس و بالکن را به شما معرفی کنیم. برای این منظور ، در این قسمت می توانید تصاویر مختلفی از انواع نرده های بالکن و تراس های چوبی را مشاهده کنید.

استاندارد نرده ها برای بالکن ها و تراس ها از نظر ارتفاع چقدر است و؟

ارتفاع نرده بالکن یکی از مهمترین نکاتی است که هنگام طراحی و ساخت باید به آن توجه کرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این محصول بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با توجه به اینکه بالکن و تراس پرتگاه محسوب می شود ، این ارتفاع قطعاً کم است و بهتر است ارتفاعی بین 100 تا 130 سانتی متر داشته باشد. البته ، بلوک های پایینی باید تمام فاصله از کف تا سقف بالکن را پوشش دهند تا از ورود سارقان و مزاحمان جلوگیری شود. در ادامه به این نوع حصار می پردازیم که حصاری تاشو است (محافظ بالکن و تراس متحرک). نکته بسیار مهم دیگر فاصله بین قسمتهای حصار در تراس است. اگر منظورتان جعبه محافظت از تراس است ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 سانتی متر باشد. با توجه به اینکه کودکان نیز به تراس دسترسی دارند و گاهی در بالکن تنها هستند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که بخیه بتواند از حصار عبور کند. استاندارد این قسمت از محافظ تراس و بالکن 12 سانتی متر است بنابراین ارتفاع نرده بالکن باید حداقل 110 سانتی متر باشد توجه داشته باشید که در جعبه محافظ بالکن ها و تراس ها فاصله بین قطعات نباید بیشتر از 12 سانتی متر

انواع نرده های بالکن و تراس ها از نظر مصالح و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

از نظر طراحی و سبک ، نرده راه پله در چند سبک مختلف ساخته می شود که تولید کنندگان نرده برای بالکن و تراس سعی می کنند سبک های مختلف نرده در زمینه خود را به بازار ارائه دهند. نرده های بالکن و نرده های تراس از نظر طراحی:

  • نرده های مدرن برای تراس و بالکن
  • نرده های کلاسیک برای تراس و بالکن
  • نرده های لوکس برای تراس و بالکن

تراس و بالکن ساده فلزی

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار بالکن را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که در رنگ های مختلف با استفاده از پروفیل یا جعبه حصار به قیمت بالکن یا تراس ساختمان نصب شده است. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری آنها در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، بنابراین اکثر ساختمان ها از این نوع نرده ها برای بالکن استفاده کرده اند.

نرده ها و بالکن های فرفورژه

یکی از قطعات مورد استفاده در ساخت درها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته بدون شک آهن فرفورژه است. نرده های تراس و بالکن آهن فرفورژه بدون شک یکی از زیباترین سازه های فلزی است که می توان از آن برای حصار محافظ ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فرفورژه بسیار متنوع هستند و در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه تولید نرده های فرفورژه خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام استانداردهای لازم را دارند. نرده های بالکن و تراس های ساخته شده از آهن فرفورژه معمولاً دارای اشکال پیچیده ای هستند که زیبایی و تجمل خاصی دارند. نرده های بالکن آهنی فرفورژه را می توان در سبک های کلاسیک و لوکس استفاده کرد.

نرده بالکن با CNC

منحصر بفرد نرده های تراس و بالکن جدید ، که از همه نظر عالی است ، CNC و نرده های لیزری هستند. نرده های تراس و بالکن های CNC امکانات بسیار بالایی دارند. قابلیت درج لوگو یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع نرده ها برای بالکن و تراس است. در عین حال ، با توجه به طرح های موجود برای حفاظت استاندارد CNC از بالکن ها ، قطعاً اندازه گیری بین قطعات آسان تر است. یکی دیگر از مزایای مهم نرده ها و تراس ها برای ساختمانهایی که بالکن آنها در نمای ساختمان است این است که در داخل بالکن قابل مشاهده نیستند.

تراس چوبی مدرن با بالکن

نرده های مدرن برای تراس و بالکن، یکی از بهترین نرده ها برای تراس و بالکن است. در مجموعه ثامن درب ، با استفاده از ایده ها و طرح های موجود ، موفق شدیم طرح های بسیار زیبا را به سبک مدرن تولید کنیم. سبک و طراحی تراس ها و بالکن های مدرن به شدت به مواد اولیه وابسته است. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و تراس ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای محدودی دارند ، اکثر مردم فکر می کنند این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما انواع مختلفی از نرده ها و تراس های بالکن مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که برای تزئین و زیباسازی نما و همچنین دسترسی به فضای ایده آل کمک بزرگی است. به سبک نرده های بالکن مدرن ، نرده های بالکن و محافظ تراس کابلی یکی از انواع نرده های مدرن برای بالکن است. به طور کلی ، سازه های کابلی که ظاهر بسیار مدرن و جذابی دارند ، می توانند انتخابی مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک

نرده های بالکن کلاسیک باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و نوستالژی قدیمی می شود. انواع مختلف نرده بالکن و نرده های کلاسیک در طرح های مختلف تولید می شود که در زیر تصاویری از بهترین نرده های کلاسیک را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های کلاسیک مدرن برای محافظت از نمای بیرونی ساختمان خود در برابر هرج و مرج استفاده کنید. انواع مختلف نرده بالکن و محافظ تراس کلاسیک از فلز در طرح چوبی ساخته شده است که از نظر امنیت و زیبایی بسیار ایمن تر از نرده های چوبی است. نرده های کلاسیک برای بالکن ها یا نرده های تراس بیشتر از زمان استفاده از سازه های سنتی یا چوبی تولید می شوند. در این روش به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از ورق های فلزی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. در صورت نیاز به طرحی خلاقانه و زیبا ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس گرفته و با توجه به نمای ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.