نرده پله – درب ثامن نرده های راه پله فرفورژه


پله برای حصار

نرده راه پله یکی از عناصر اصلی ساختمان است. در سالهای اخیر انواع نرده های راه پله طراحی و تولید شده است. نرده های پله را می توان با توجه به مصالح مورد استفاده به دو دسته اصلی تقسیم کرد. نرده پله برای ساختمانهای بلند و گروه دوم نرده پله برای ساختمانهای دو بلوک یا ساختمانهایی با نرده پله در داخل ساختمان ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، نرده پله پیچ با هم نرده برای خم شدن پله ها آنها در ساختمانهای کلبه استفاده می شوند. نرده های صاف پله بیشتر در ساختمانهای بلند استفاده می شود که بر ظاهر و فضای داخلی تأثیر نمی گذارد. هنگام طراحی و ساخت انواع نرده راه پله ، سعی می کنیم از طرح های ساده تر و مدرن تری استفاده کنیم. همانطور که گفته شد ساختمانهای ویلا دوبلکس و کم ارتفاع هستند نرده برای راه پله گرد و نرده منحنی برای پله ها آنها نیاز دارند ، توانایی طراحی و طراحی نرده پله دوطرفه چیزی تخصصی است که می تواند فضای داخلی ساختمان را تا حد زیادی تغییر دهد.

گروه تولیدی ثامن درب بیش از 15 سال است که در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده پله تخصص دارد. تنوع زیاد نرده های پله این گفته را تأیید می کند. برای استفاده از مشاوره رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری به شماره تلفن های خود 09123403540 و 09124403540 پاسخ خواهید داد عزیز. در سال 1400 بیش از 5 مدل نرده راه پله لوکس و نرده پله لوکس طراحی و اجرا شد و عکسهای این نرده پله در سایت منتشر می شود. نرده پله درب ثامن

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های لوکس برای پله های فرفورژه

نرده های لوکس برای پله

نرده راه پله فرفورژه ثامن

نرده پله ها و اهمیت آن در ساختمان

علاوه بر ساختمانهایی که دارای نرده پله در ساختمان هستند ، مانند ساختمانهای دوبلکس و ویلاهایی که از راه پله های گرد یا نرده های پله منحنی استفاده می کنند ، ساختمانهای بلند و اداری نیز به مواردی مانند ارتفاع پله ها از یکدیگر نیاز دارند. مراقب طول حصار ، ارتفاع نرده پله ها و رعایت استانداردهای لازم برای مسدود کردن همه پرتگاه ها با نرده باشید. در این مقاله سعی می کنیم نحوه محاسبه نرده ساختمان پله و مواد اولیه را به شما معرفی کنیم.

نرده راه پله Cnc

نرده لیزری برای پله ها

نرده پله دوبلکس

نردبان نرده زیبا

نرده لوکس برای پله

نرده های لوکس برای پله های فرفورژه

نرده لوکس برای پله

نرده های راه پله لوکس می توانند نقش اصلی را در دکوراسیون داخلی ساختمان ایفا کنند. نقش نرده های پله گرد ، نرده پله دوبلکس و نرده پله داخلی بسیار برجسته است. سبک های مختلف نرده راه پله در طول سالها افزایش یافته و در هر دو سبک نرده راه پله مدرن و نرده پله لوکس بیشتر تغییر کرده است و البته حساسیت به امنیت نرده های پله بسیار بیشتر از گذشته شده است. بیشتر تأکید طراحان بر روی نمای حصار است. مهمترین عنصر م theثر بر زیبایی پله ها حصار است.به همین دلیل انتخاب حصار مناسب بسیار مهم و ضروری است.

نرده لوکس برای پله

نرده لوکس برای پله

قیمت نرده پله ها

انواع نرده های پله با توجه به مصالح مورد استفاده ارزیابی می شود. قطعات قالب بندی شده از چدن یا آلومینیوم در ساخت نرده پله استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت نرده های فرفورژه ارزان تر از انواع مشابه است. قطعات کوچک و متوسط ​​تا 30 سانتی متر را می توان با آهنگری چدنی ساخت ، اما قطعات بزرگتر به دلیل وزن بسیار سنگین آنها با آلومینیوم ریخته می شود. قطعات آلومینیومی جعلی گرانتر از چدن هستند. قیمت نرده های پله بستگی به نوع مصالح به کار رفته در نرده های پله ساختمان دارد.

وزن نرده پله ها

در اصل ، نمی توان یک عدد خاص را به عنوان وزن استاندارد نرده پله مشخص کرد. نرده های پله باید طوری طراحی شوند که پس از نصب و اتصال پله ها دچار ارتعاش نشوند. نرده های ارتعاشی راه پله غیر استاندارد هستند و مطمئناً راننده در محاسبات طولی و عرضی نرده های پله اشتباه کرده است.

نرده پله فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. جوشکاری نرده های پله ، به ویژه نرده های پله گرد و نرده های پله دو طرفه که در داخل خانه نصب شده اند را انجام دهید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که در نصب نرده پله تخصص ندارند برای کاهش هزینه ها استفاده نکنید. نرده های پله های فرفورژه دارای استاندارد خاصی هستند و امکان جوشکاری با کمک قطعات پروفیل وجود دارد که باعث شده بسیاری از افراد تصور کنند که نصب نرده راه پله بسیار ساده است.
  2. نقاط اتصال و ستون های نگهدارنده نرده یکی از مهمترین قسمت های نرده راه پله است ، بنابراین هنگام ساخت پله ها حتماً از توصیه های متخصصان و شرکت های تخصصی برای نرده پله برای نصب اتصالات استفاده کنید. با توجه به حساسیت این قسمت از نرده راه پله ، گروه تولیدی ثامن درب بازدیدها و مشاوره های رایگان را برای شما عزیزان انجام داده است. در طرح های جدید نرده راه پله انواع مختلف پایه ستون به کف و دیوارها جوش داده شده و با کرکره پوشانده شده است. برخی پوشیده شده اند.
نرده-پله ها-آهن فرفورژه

نرده راه پله فرفورژه به رنگ مشکی

3- فاصله استاندارد قطعات مورد استفاده در داخل نرده پله ها نباید بیش از 11 سانتی متر باشد ، این فاصله طبق استانداردهای بین المللی محاسبه می شود تا کودکان نتوانند سر و گردن خود را از قسمتی از نرده پله ها بلند کنند. مراقب باشید ، با توجه به اینکه نرده پله محافظ فیزیکی پرتگاه است و نصب نرده پله همیشه امنیت شما را تامین می کند ، خطر سقوط از نرده پله ها را جدی بگیرید. پله برای حصار

گروه تولیدی ثامن درب انواع نرده های راه پله ایمن و استاندارد را مطابق با دانش فنی پرسنل و تجهیزات مانند دستگاه های تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، قطعات لوکس و فرفورژه مدرن طراحی و تولید کرده است که انواع مختلف آنها را بیشتر معرفی می کند. نرده راه پله ساختمان را بسازید. هدف از نصب نرده پله حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط از ارتفاع است.

نرده-ساده راه پله

نرده های پله در رابطه با کاربر به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

  • نرده ساده برای پله ها
  • نرده برای راه پله گرد
  • نرده پله ها را خم کنید

نرده ساده برای پله ها نرده برای پله های طلایی

نرده ساده برای پله ها

معمولاً از پروفیل و جعبه ساخته می شود. نرده های ساده راه پله بیشتر برای ساختمانهای بلند و ساختمانهای دارای آسانسور استفاده می شود. تصور عمومی بر این اصل استوار است که نرده ساده راه پله فقط با جعبه و پروفیل ساخته می شود. امروزه قطعات و تیرهای آهن فرفورژه هر دو زیباتر هستند و می توانند به جای پروفیل جایگزین مناسبی برای طراحی متوسط ​​باشند. در زیر عکسهای مختلفی از انواع نرده پله در سایت را مشاهده خواهید کرد.

نرده برای راه پله گرد

نرده برای راه پله گرد

در ساختمان های ویلایی یا دوبلکس ، نرده های راه پله تاثیر مستقیمی بر فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان دارد. در حین ساخت و طراحی انواع نرده برای راه پله گرد یا نرده پله مارپیچ علاوه بر دارا بودن امکانات پیشرفته مانند دستگاه های برش لیزری ، دستگاه های جوش CO2 و کوره های رنگ الکترواستاتیک ، استفاده از خلاقیت و نظرات متخصصان در دکوراسیون ساختمان یکی از مهمترین عوامل زیبایی نرده های پله گرد برای ساختمان های دو طرفه است. به به

نرده لوکس برای پله

نرده های مدرن برای پله ها

نرده پله فوق لوکس

راه پله مارپیچ

اندازه و انواع نرده پله گرد

اندازه انواع مختلف پله های گرد ، پله های دوبلکس ، راه پله های مارپیچ ، نرده پله گردان و پله های مارپیچ در ساختمان های مختلف متفاوت است. در این قسمت ابعاد و استانداردهای نرده راه پله را به شما معرفی می کنیم. نرده های پله های فرفورژه را می توان با درهای پارکینگ چدنی ، درهای فرفورژه نصب کرد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده های راه پله فرفورژه

نرده راه پله نرده دو محور

در مورد نرده های راه پله دو محور بهتر است اندازه شعاع داخلی پله ها را کمتر از 55 سانتی متر محدود نکنید. برای یک پله با شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن تقریبی برای هر متر ارتفاع حدود 100 کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در نرده های پله دو محور ، ورق ، پروفیل 40 * 40 برای کف پله ها و ورق 10 میلی متر برای ورق های کناری است.

نرده راه پله لوکس طلایی

نرده های فرفورژه ثامن

نرده راه پله نرده دو محور

از نرده پله های جعبه دو محوری وزن هر متر ارتفاع حدود 140 کیلوگرم است. شعاع خارجی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است ، مصالح بکار رفته در این نوع نرده های پله بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت ورق های جانبی نرده پله 4 تا 6 میلی متر و ورق های سقف نرده راه پله 4 میلی متر است. مشخصات مصرف کف پله ها 40 40 40 است. نرده پله های فرفورژه قیمت نرده های فلزی برای پله ها نرده های فلزی زیبا برای پله ها نرده های پله از فرفورژه فرش نرده پله های ثامن

نرده برای راه پله گرد

نرده راه پله در محور (نرده پله در محور وسط))

شعاع داخلی این نوع نرده های پله گرد نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن تقریبی این نوع نرده پله 115 کیلوگرم است. این نوع نرده پله برای پله هایی با شعاع 250 سانتیمتر و عرض 100 سانتیمتر مناسب است ، صفحه کناری این نوع نرده پله گرد 6 میلی متر است. کفپوش نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

نرده های راه پله فرفورژه

نرده طناب تک محوری برای پله ها

شعاع داخلی نرده های پله مخروطی تک محوری بین 70 تا 85 سانتی متر است شعاع خارجی این نوع نرده های پله 150 سانتی متر است وزن تقریبی این نوع نرده های پله حدود 90 کیلوگرم است. ورق های 4 میلی متر تا 8 میلی متر برای ورق های جانبی مورد نیاز است. کفپوش ضخامت 4 میلی متر و نوع پروفیل مورد استفاده 40 60 60 سانتی متر است نرده های راه پله تک محوری بیشتر به عنوان نرده پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

نرده پله درب ثامن

نرده راه پله در امتداد محور مرکزی بریده شده است

یک پله گرد با محور کوتاه برای پله هایی با شعاع 95 سانتی متر تا 115 سانتی متر مناسب است وزن تقریبی هر متر از ارتفاع نرده پله گرد محور برش خورده 95 کیلوگرم است. عرض مناسب برای این نوع نرده های پله 100 سانتی متر است.مواد استفاده شده در این نوع نرده های پله لوله هایی با ضخامت 8 میلی متر و ورق های جانبی 4 میلی متر است. نوع پروفیل برای اکثر نرده های پله 40 * 40 و 40 * 60 است.

نرده های راه پله فرفورژه نرده لوکس برای پله

نرده های پله

نرده راه پله در اطراف لوله با نوار جانبی یا نرده با پله های مارپیچ در حدود 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر است که مواد لازم برای این نوع نرده راه پله ای به قطر 90 میلی متر با ورق های 4 میلی متر برای محافظت جانبی است. مشخصات پله ها نیز به سه پروفیل با ابعاد 20 * 30 نیاز دارد.به طور کلی مصالح بکار رفته در نرده های پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. در تمام نرده های پله می توانید از قطعات بسیار زیبا و جذاب آهن فرفورژه استفاده کنید. انواع مختلف نرده راه پله را می توان با قطعات زیبا و جدید فرفورژه ساخت. مهمترین مزیت در استفاده از قطعات فرفورژه ، اعم از حصار یا قطعات فرفورژه خمیده ، ارتباط سبک ها ، قابلیت رنگ آمیزی بسیار بالا ، سبکی و زیبایی آهن فرفورژه است.Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.