نرده حفاظ روی دیوار

آشنایی با نرده حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ روی دیوار با استفاده از انواع مختلفی از فلزات ساخته میشود. نکات مهمی در زمان نصب و مشاوره در مورد نرده حفاظ های روی دیوار تاثیر گذار است که نوع در پوش روی دیوار ،ارتفاع دیوار از بالا تا کف از مهمترین عواملی هستند که میتوانند ساخت حفاظ روی دیوار را دستخوش تغییر کنند.  استفاده از نرده روی دیوار فلزی ، استفاده از نرده هاس فلزی حصاری پانلی، استفاده از سیم خار دار و حصاری روی دیوار (قابل استفاده به عنوان نرده حفاظ روی دیوار محسوب میشوند. امکانی که نیاز به حصار کشی دارند و حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ برتر  عبارتند از : ساختمان های مسکونی، باغ‌ ها، مزارع، خانه‌ ها، ویلا ها و کارخانه‌ها را میتوان با خیال راحت و سریع احاطه کرد. انواع نرده حفاظ روی دیوار عبارتند از:

۱نرده سیمی

نرده حفاظ سیمی و یا همان فنس ها نرده های پانل جوش داده شده به طور کلی برای نرده های محیطی در زمین های ورزشی ترجیح داده می شوند. به صورت کلی نبوذ وسایل برای سرقت در این اماکن سبب شده است تا از نرده حفاظ روی دیوار ارزان استفاده کنند.  ما امنیت شما را با نرده های تابلویی تزئینی در ساختمان های مسکونی بزرگ، ویلا های مستقل، بنگاه های صنعتی، تاسیسات صنعتی و تاسیسات مسکونی بزرگ افزایش می دهیم. نرده های پانلی که به سرعت و به راحتی قابل اجرا هستند نیز به دلیل اقتصادی بودن ترجیح داده می شوند.

 

از آن جا که نرده حفاظ روی دیوار از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و رفته رفته مدل های بیشتری از آن وارد بازار می شود، متقاضی ها می توانند مدل دلخواه خود را به راحتی یافته و تهیه کنند.

با این حال وجود تنوع بالا بعضاً مشکل ساز بوده و ممکن است متقاضیان را در انتخاب کمی سردرگم کند، به همین دلیل لازم است در رابطه با انواع این سازه اطلاعاتی داشته باشید تا تجربه ی موفقی کسب کنی. البته که نرده راه پله تاثیر بسیار زیادی در امنیت دارد .

نرده فلزی روی دیوار ( پانل دیواری)

مدلهای حصار پانل دیواری را که در اطراف هر ساختمانی که سرمان را میچرخانیم می‌بینیم ، میتوان آن‌ ها را روی دیوارهای با ارتفاع مشخص، از زمین شروع کرد. انواع نرده فلزی روی دیوار پانلی عبارتند از :

۱- حصار پانل دیواری: دیوار با رو پلاک حفاری می شود که با پیچ های فولادی روی بتن نصب می شود. من نمی توانم پیچ ها را باز کنم. بعد از دو و نیم متر پانل ها، میله های پروفیل به هم می رسند تا از کشیده شدن و افتادگی آن ها جلوگیری کنند. پانل ها را می توان به شکل مربع یا مستطیل یا پهن به صورت دلخواه درست کرد.
نرده های پانل دیواری بزرگتر هستند. مدارس، بیمارستان ها، زمین های خانگی و زمینه هایی مانند زیبایی و امنیت باید تقویت شوند. نرده های دیواری را می توان نرده پانل روی دیوار نیز نامید .

قیمت حصار پانل ممکن است بسته به کاربرد متفاوت باشد. عواملی مانند بازدارندگی یا اثر دیوار به دیوار منجر به تغییرات قیمت می شود. اگر می خواهید ظاهری زیباتر داشته باشید، می توانید نرده های پانل تزئینی را انتخاب کنید.

کیفیت و دوام مواد پوشش: آهن پروفیل ابتدا گالوانیزه گرم می شود. آهن گالوانیزه با رنگ کوره ای الکترو استاتیک رنگ می شود و در برابر خوردگی مقاوم می شود. هنگامی که پانل ها ساخته می شوند، می توانید رنگ مورد نظر خود را از کاتالوگ انتخاب کنید، بنابراین می توانید یک حصار پانل روی دیوار که با خانه شما مطابقت دارد تهیه کنید .

 امنیت نرده حفاظ روی دیوار

محافظ فلزی روی دیوار که به عنوان نرده بکار میرود، باید سه ویژگی مهم داشته باشد. اولین ویژگی نرده حفاظ روی دیوار  این است که باید هم زمان زیبایی و امنیت ساختمان شما را تضمین کند. زیرا هدف این طور نیست که چند تکه آهن در روبه روی درب ساختمان شما قرار گیرد.

باید محافظ فلزی روی دیوار با نمای درب خانه و سایر عناصر موجود در نمای داخلی و خارجی ساختمان مسکونی شما هماهنگ باشد و هارمونی داشته باشد. فاکتور مهم دیگر این است که محافظ درب ضد سرقت باید ایمنی لازم را داشته باشد.

در صورتی که جوشکاری و برشکاری و همچنین نصب غیر استاندارد باشد، سارقین می توانند به راحتی اقدام به خم کردن یا برش زدن محافظ درب ضد سرقت نمایند. در ایران سازه از بهترین متریال برای ساخت این محصول پرکاربرد استفاده می شود. فاکتور مهم دیگری که باید برای محافظ درب ضد سرقت به آن توجه داشت این است که قیمت مناسبی داشته باشد.

نرده های پانل راحتی را در هر منطقه ای فراهم می کنند. پرداخت آن آسان است زیرا هزینه پایینی دارد. شما می توانید سال ها بدون رنگ از این پانل ها استفاده کنید، بیایید آن را رنگ کنیم، زنگ نمی زند، پوسیدگی ندارند. دچار شکستگی نمیشوند. و نگران سرقت این نوع از نرده های پانلی نیز نباشید.  خروج نخواهید بود. شما می توانید برای اولین بار پس از چندین سال از پانل های خود استفاده کنید.

سایر مطالب مرتبط: انواع چهار چوب فلزی

مطالب مرتبط: پله دوبلکس فلزی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.