پله دوبلکس فرفورژه

نرده پله دوبلکس فرفورژه و انواع آن

نرده پله دوبلکس فرفورژه راه پله را در طرح های مختلف تولید و طراحی میکنند. نرده پله دوبلکس مدرن، نرده پله دوبلکس کلاسیک، نرده پله دوبلکس لوکس را می توان با توجه به نمای داخلی ساختمان طراحی و تولید کرد. البته که انتخاب رنگ ها و طرح های مورد نظر خریداران صاحب نظر هستند. گروه تولیدی حفاظ کرج به لطف استفاده از متریال قوی و مقاوم که استحکام آهن استفاده شده می تواند ظاهر یکسانی را برای سالیان متمادی حفظ کند.  استفاده از فلز های عالی سبب شده تا بالاترین راندمان با دوام و قیمت مناسب را در تولید و ساخت نرده دوبلکس کسب کنیم.

ساخت پله دوبلکس

در ساخت پله های لوازم جانبی مختلف، ملحقات فلزی با ترکیب قطعات هند ریل مانند چوبی را می توان در نرده های راه پله فرفورژه استفاده کرد و در صورت تمایل می توان آن را با چوب ترکیب کرد.

جدیدترین مدل راه پله دوبلکس برای خانه های مدرن

راه پله دوبلکس یعنی یک سری پله که از بخش داخلی طبقات را به هم وصل می کند. برای طراحی دکوراسیون و مدل راه پله های دوبلکس خانه های ویلایی و آپارتمانی باید به چند نکته توجه کرد. نکته اول سایز و ابعاد راه پله در قسمت پله ها و نرده های اطراف ان است. تا حد ممکن استانداردها را رعایت کنید تا ایمنی لازم تعبیه شود. استحکام و جنس مناسب پله ها و نرده های به کار رفته در راه پله های داخلی خانه تضمین کننده امنیت حرکت در این بخش است.

نرده های فرفورژه بیشتر برای داخل ساختمان مورد استفاده هستند. البته که از این قطعات میتوان در بخش خارجی ساختمان نیز استفاده کرد. نرده پله دوبلکس که قابل استفاده در خارج از منزل است به صورت پله گرد ساخته نمی شود مگر این که کمبود فضا داشته باشید. 

رنگ نرده پله دوبلکس لوکس

برای رنگ کاری در بخش نرده پله دوبلکس با تخیل شما تنوع بخشیده، با هنر صنعتگران ما و دوام متریال به کار رفته، سال ها باید با  فضاهایی که رنگ نرده پله روی آن نقش بسته است هم خو شوید. بنابر این میبایست تا حد امکان از رنگ های گرم و متنوع استفاده کنید که در صورت تغییر دکوراسیون داخلی پله دوبلکس شما هم خانی لازم را داشته باشد. 

تاثیر دکوراسیون بر نرده پله دوبلکس فرفورژه

نورپردازی را جدی بگیرید. امروزه بحث نورپردازی در دکوراسیون داخلی به صورت حرفه ای اجرا می شود. راه پله ها هم بخشی از دکوراسیون داخلی هستند که نورپردازی در انها باید به درستی و با حساسیت بیشتری اجرا شود. در برخی از تصاویر نمونه هایی بی نظیر و جدید از نورپردازی راه پله دوبلکس را مشاهده می کنید که با ترکیب نورهای مخفی و ال ای دی تکمیل شده است. در ادامه تصاویری از راه پله دوبلکس شیک و فوق العاده با نرده های استیل و چوبی مشاهده می کنید

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.