درب پارکینگ فرفورژه

درب پارکینگ فرفورژه

انواع مختلفی از درب پارکینگ فرفورژه وجود دارد که با توجه به نوع ساختمان و ویلای مورد نظر از آن استفاده کرد. از دربهای فرفورژه بیشتر به عنوان درب پارکینگ و درب نفر رو ساختمان های لوکس و ویلایی استفاده میشد. امروزه با توجه به تنوعی در که در تولید درب های فرفورژه به وجود آمده است از این نوع درب ها در تمام قسمت های بیرون و حتی داخلی ساختمان ها استفاده میشود. درب لابی از قسمت هایی است که کمتر کسی فکر می‌کرد بتوان با استفاده از فلز و فرفورژه از آن استفاده شود.

انواع درب فرفورژه

درب پارکینگ فرفورژه

درب نفر رو فرفورژه

درب فرفورژه ویلایی

درب حیاط فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

درب پارکینگ فرفورژه

درب پارکینگ که با استفاده از قطعات فرفورژه ساخته میشوند را میتوان به دو دسته تقسیم کرد. اول درب فرفورژه سفارشی که با توجچه به نمونه اصلی درب ساخته میشود و دوم درب های فرفورژه آماده که با استفاده از یک الگوی خاص به صورت سبک سازی شده و باتزاری تولید میشود. درب های فرفورژه که به صورت سفارشی تولید میشوند هم به لحاظ بسری و هم به لحاظ امنیت بسیار ایمن تر از سایر نمونه های هم سطح خود هستند.

درب پارکینگ فرفورژه ویلایی بازاری که با استفاده از متریال ارزان و سبک ساخته میشود . امنیت این گونه از درب ها به نسبت درب فرفورژه اورجینال نسبتا پایین تر است و از لحاظ زیبایی نیز این درب ها کیفیت آن چنانی ندارند. از این مدل درب ها در ویلا های باغی و یا به عنوان درب انتظار استفاده میشود. با توجه به سختگیری های جهاد کشاورزی در ساخت ساختمان های باغی  استفاده از درب های گران قیمت در  ابتدای ساخت باغ ویلا ها ی بدون مجوز توجیه ندارد به همین دلیل استفاده از این نوع درب ها در باغ های این چنینی رواج فوق العاده ای دارد.

درب نفر رو فرفورژه

درب فرفورژه نفر رو طی سالیان گذشته از درب های پر طرف دار به شمار میرود. درب نفر رو فرفورژه دارای طرح بندی و تنوع نسبتا بالایی است. استفاده از درب فرفورژه نفر رو ثامن به دو دلیل استفاده از قطعات ظریف و زیبا به همراه در سهولت در خرید محاسن درب های فرفورژه ثامن به شمار میروند.

قیمت درب فرفورژه ثامن

گروه تولیدی ثامن درب تولید کننده انواع درب فرفورژه با توجه به نام برند خود لیست قیمت درب فرفورژه خود را با توجه به زمان تولید، نسبت فرفورژه و گل نرده بکار رفته در درب به چهار سو و ورق پشت درب تنظیم کرده که به سادگی در دسترس تمام خریدارن و فروشندگان درب های فرفورژه ثامن قرار دارد.

این نوع از درب‌ها علیرغم سادگی اما همچنان بسیار پرطرفدار بوده و یکی از انواع رایج درب فلزی به شمار می‌روند. باید گفت معمولا قیمت این درب‌ها کمتر از برخی درب‌های دیگر مانند درب فرفورژه است. خریداران درب فلزی ساده حیاط چندان به دنبال مدل‌های طرح دار و گوناگون نیستند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت درب فرفورژه

بلکه آنها به دنبال خرید یک درب با کارکرد مناسب و معمولی هستند. اگرچه قیمت درب فلزی ساده حیاط معمولا پایین‌تر بوده، اما قیمت آنها تحت تاثیر برخی عوامل قبال تغییر است. معمولا قیمت این نوع از درب ها تحت تاثیر مواد اولیه و تشکیل دهنده درب های فرفورژه هستند. همان طور که در بالا قید شد این نوع از درب ها به نسبت چدن و فلز مصرفی قیمت گذاری میشوند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت درب فرفورژه در طرح های مختلف عبارتند از: ابعاد و اندازه درب مورد نیاز، میزان ضخامت، نوع رنگ مورد استفاده ، تک لنگه یا دو لنگه بودن و برخی موارد دیگر از جمله نکاتی هستند که می‌تواند بر روی قیمت درب فلزی ساده حیاط تاثیرگذار باشند. بنابراین نمی‌توان یک قیمت ثابت و مشخص برای این درب‌ها تعیین کرد.

درب ویلایی فرفورژه

در ساخت درب های فرفورژه ویلایی به دلیل استفاده از قطعات زیبا و گل گونه مانند از این درب ها بیشترین استفاده را میشود انجام داد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.